Horgásztavon jártam – Aranypikkely pecatanya
Nagyon fontos, hogy az ember kilépjen a komfortzónájából és megismerjen új helyeket. Így mentem hétvégén újdonsült pecás ismerőseimmel az Aranypikkely pecatanyára. Őszinte leszek, ez a hely valahogy kimaradt eddig. Sokszor elmentem mellette, hiszen aki a Moby Dick tavakra tart, az elhalad a pecatanya előtt is. Hát, most mi odamentünk, nem kevesebb hátszéllel, mint az egyik…