Amerikából jöttem -2- 66os út
Már az eredeti végcél is Los Angeles volt, de éreztem a zavart az erőben. Az eredeti szervezésben arról volt szó, hogy átmegyünk csoportosan, de ez a végére kissé feldarabolódott. 3 opció maradt. 1 vagy foglalunk saját kocsit, vagy társulunk, vagy megyünk repülővel. Tudni kell, hogy én nem nagyon tudok nyugodt lenni, amíg el nem rendezem…