Amerikából jöttem -3- Los Angeles

Az angyalok bűnös városa. Bár a bűnöst Vegasra mondják, de hamar elment a kedvem mikor megtudtam mennyi rosszat lehet olvasni a városról. Jellemzően ugyan zsebmetszés és autófeltörés szerepel a repertoáron, de azt is hallani lehetett, hogy a helyi tömegközlekedést van hogy nyilvános wcnek használják. Ez utóbbit sem megerősíteni, sem cáfolni nem tudom, mi egy biztonságos…

Részletek