Hello Linux, Hello Zorin
El sem tudom mondani, hogy hányszor álltam neki ennek a blogpostnak. Talán az volt az első kiindulópont, hogy idén frissítettem az RHCSA vizsgámat, aztán meg nekiálltam egy picit ansible-el is játszani. Valahogy magával ragadott a linux, és azért mert rengeteg youtube videót néztem a felkészüléshez, ezért közben szépen bekúsztak a tartalmak a playlistemre. Rá kellett…